Vabaaja-, ujumise ja puhkelaager Varemurrus 15.06-20.06.2024

15.06-20.06.2024

7-16 aastastele tüdrukutele ja poistele.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD!
Registreerida saab kuni 14.06.2024 või kuni on vabu kohti.

VABU KOHTI VEEL ON!

Tuusiku hind: 235,- €

(sissemaks registreerimisel 60 EUR)

NB! TaimAUT lastelaagrites osalenud klientidele kehtib tuusiku hind: 230,- eurot

Osavõtumaks sisaldab:

Majutust kämpingutes
Toitlustust 3 korda päevas + õhtuoode
Lapsesõbralikku laagrielu

VEEL ON VABU KOHTI!

Vabaaja-, ujumise- ja puhkelaager Pärnumaal Varemurru Puhkekeskuses toimub juba mitmendat aastat.

Varemurru asub looduslikult kaunis kohas Varbla vallas Pärnumaal. Tallinnast on kaugus 160 km Virtsu maanteed pidi sõites. Pärnust on kaugus 60 km. Varemurru Puhkekeskuse ümber kasvavad männid ja kadakad, lähedal on valgete luidetega rand. Varemurru lastelaager: https://www.varemurru.ee/

Võimaldame lastele palju erinevaid tegevusi vabaaja sisustamiseks, hobidega tegelemiseks, uute huvialade avastamiseks ja nendega tutvumiseks. Erinevate tegevuste kaudu viime lapsed seikluste maailma ja läbi nende seikluste saavad selgeks ka paljud igapäevaseks eluks vajalikud oskused. Laagris viime läbi pallimängude turniire, seltskonnamänge, mõttemänge, sportmänge, rannamänge, naljamänge, seiklusmänge, käiakse meres ujumas, korraldame orienteerumis- või maastikumängu, viime läbi isetegevuskonkursi jpm.

Lisaks toimuvad lõkkeõhtud, diskod jpm. huvitavat. Lastel on võimalik erinevate tegevuste hulgast valida endale meelepärane tegevus vabaaja sisustamiseks.

REGISTREERI

Laager pakub erinevaid tegevusi vaba aja sisustamiseks

Loodus- ja seiklusmängud

Maastikumängud, orienteerumine, seiklusmängud, matkateemalised mängud.

Pallimängud

Rahvastepall, pioneeripall, võrkpall, korvpall, jalgpall, pesapall ja sulgpall. Lisaks frisby ja kriket.

Ujumine

Mängud ja suplemine.

Loovust arendavad tegevused

Meisterdamine, joonistamine ja värvimine, voolimine, fantaasiatööd, isetegevus, laulmine ja näitlemine, tants, fotografeerimine, seiklusrada.

Veel kõike muud

Täpsuslaskmine, esmaabi, lõkkeõhtud, diskod, playback show, tants, rannamängud, üllatuskülaline, ööhäire, üllatusekskursioon, temaatilised esinemised, lauamängud, filmiõhtud, mälumäng, viktoriin, karaoke, isetegevuskavad. Loomulikult ei jõua ühe vahetuse jooksul kõiki neid tegevusi kõikide lastega koos läbi viia.

Iga päev on mõned ühised üritused (sportmängud, meisterdamine, isetegevused, lõkkeõhtud), millele lisaks on lastel võimalik eespoolmainitud tegevuste hulgast valida endale meelepärane tegevus vabaaja sisustamiseks.

NB! Palume kõigil osalejatel võimaluse korral alustada ühist laagritegevust juba ühise bussisõiduga Varemurru Puhkekeskusesse.

Alustame 15. juuni hommikul sõitu lastelaagrisse ja 20. juuni hommikul on ka asjade pakkimine ning kojusõit. Täpsemad kellaajad ja info juba pärast lapse registreerumist!

Lp lapsevanem/hooldaja, laagrisse tulles palume kaasa võtta täidetud ja allkirjastatud laagrileping.2

Registreerimisest

Niikaua kuni sissemaksu ei ole sooritatud on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Pärast registreerumise tegemist, saadetakse Teile kinnitusmeil laagrisse registreerumise kohta. Kui kinnitusmeili Te ei ole saanud, siis palun võtta uuesti ühendust TaimAUT Lastelaagriga.

REGISTREERUMISE VORMIL ON VAJALIK TÄITA ÄRA KÕIK ANDMED JA TEHA LAHTRITESSE VAJALIKUD LINNUKESED. SEE TAGAB KORREKTSE REGISTREERUMISE LAAGRISSE.

Registreeri oma laps laagrisse juba täna!

23 aastat TaimAUT lastelaagreid

Võimaldame lastele palju erinevaid tegevusi vabaaja sisustamiseks, hobidega tegelemiseks, uute huvialade avastamiseks ja nendega tutvumiseks. Erinevate tegevuste kaudu viime lapsed seikluste maailma ja läbi nende seikluste saavad selgeks ka paljud igapäevaseks eluks vajalikud oskused.

Laagrisse registreerumine

TaimAUT Lastelaagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisblanketi kaudu.

Laagrikohast loobumine 10-5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega tagastatakse 85% laagrikoha maksumusest.

Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest.

Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel tagastatakse 50% laagrikoha lõppmaksumusest.

Ilma korrektse teavituseta laagrikohast loobumisel tagastatakse 25% laagrikoha lõppmaksumusest.