REGISTREERI

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

REGISTREERUMINE TAIMAUT LASTELAAGRITESSE

TaimAUT Lastelaagrisse registreerimine toimub kodulehe registreerimisblanketi kaudu. Leiate selle selle lehe alumisest osast.

Kui olete edastanud lastelaagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis väljastame teile ühe nädala jooksul alates broneeringu tegemisest arve, mille tasumine soovi korral toimub kahes osas – esialgu broneeringutasu summas 60 EUR ja üks nädal enne laagrivahetuse algust peab olema tasutud kogu laagrikoha maksumus. 

Arve väljastame elektronposti teel Teie poolt nimetatud aadressile. Arve tasumisel märkige selgitusse arve number ning lapse nimi, kelle eest tasute. Laagrikoha maksumust ei arvestata koolituskuludena tulude deklareerimisel.

Bussitranspordi eest tasumine toimub laagrisse tulles sularahas!

Tüdrukud ja poisid majutatakse eraldi tubadesse!

Broneerimistasu tagastamine

Laagrikohast loobumine isiklikel põhjustel kuni 30 päeva enne laagrivahetuse algust – tagastatakse 50% broneerimistasust (30,00 EUR). Hilisemal teavitamisel broneeringutasu ei tagastata.

Laagrikohast loobumine 10-5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 85% laagrikoha maksumusest.

Laagrikohast loobumine vähem kui 5 päeva enne laagrivahetuse algust seoses lapse haigestumisega (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend) – tagastatakse 75% laagrikoha lõppmaksumusest.

Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel tagastatakse 50% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

Ilma korrektse teavituseta laagrikohast loobumisel tagastatakse 25% laagrikoha lõppmaksumusest. Raha tagasisaamiseks on lapsevanemal vajalik esitada avaldus.

Raha tagasi ei maksta, kui laps saadetakse koju seoses laagri eeskirjade rikkumisega või juhul, kui lapsevanem soovib lapse mingil põhjusel enne laagrivahetuse lõppemist ise ära viia. Kui laps lahkub laagrist enne laagrivahetuse lõppu haiguse tõttu, siis tagastatakse 50% kasutamata jäänud laagripäevade maksumusest (vajalik esitada lapsevanema avaldus ja arstitõend).

Registreerimine laagrisse toimub alloleva registreerimisvormi kaudu.

REGISTREERIMISE PROTSESS

Niikaua kuni sissemaksu ei ole sooritatud on kohad vabalt saadavad kõigile soovijaile ja teile kohta ei säilitata. Pärast registreerumise tegemist, saadetakse Teile kinnitusmeil laagrisse registreerumise kohta. Kui kinnitusmeili Te ei ole saanud, siis palun võtta uuesti ühendust TaimAUT Lastelaagriga.

REGISTREERUMISE VORMIL ON VAJALIK TÄITA ÄRA KÕIK ANDMED JA TEHA LAHTRITESSE VAJALIKUD LINNUKESED. SEE TAGAB KORREKTSE REGISTREERUMISE LAAGRISSE. PÄRAST ÕNNESTUNUD LAAGRISSE REGISTREERUMIST ILMUB KODULEHELE JÄRGMINE TEADE “Tegid suveks õige lastelaagri valiku ja kohtumiseni TaimAUT lastelaagris. Oleme Sinu saadetud andmed kätte saanud!”

Andmete kohale jõudmist kinnitab ka automaatne kinnituskiri Teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui pärast registreerumist ei ole kinnituskirja mõne aja jooksul saabunud, palume üle kontrollida oma e-posti rämpsposti  (spam / junk) kaust. Vahel võib kinnituskirja leida sealt.

Juhul kui kinnituskiri pole 24 h möödudes saabunud, võtke meiega ühendust aadressil info@taimaut.ee.

Lisatasu eest

TRANSPORT LAAGRITESSE

Soovijaid transpordib buss mõlemal suunal marsruudil Laagri – Varemurru – Laagri! Hind 30- €

Soovijaid transpordib buss mõlemal suunal  marsruudil Tallinn – Pärlselja – Tallinn! Hind 30.- €

Soovijaid transpordib buss ühel suunal (Tallinn – Pärlselja või Pärlselja – Tallinn)! Hind 20,- €

Soovijaid transpordib buss ühel suunal (Laagri – Varemurru või  Varemurru – Laagri)! Hind 20,- €

NB! Bussitranspordi eest tasumine toimub laagrisse tulles sularahas!

LAAGRISÄRK

TaimAUT lastelaagrist on võimalik soetada lastele mälestuseks suvisest lastelaagrist TaimAUT imagoloogiaga vahva laagrisärk.

Särgi maksumus: 20,- €

NB! Laagrisärgi eest tasumine toimub laagrisse tulles sularahas!

E-poe leiad siit »

LAAGRISSE REGISTREERIMISE VORM

Lapsevanema andmed

NB! kontrolli, et aadress oleks õige, ei oleks tühikuid jms

Lisatasu eest

Tasumine

Broneerimise tingimused (kohustuslik linnukesega kinnitada)